perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

breshkë në sllovenisht

Fjalë: breshkë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): želva
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven breshkë, breshkë në sllovenisht, želva në shqip
breshkë në sllovenisht