perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në sllovenisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): obala, ustnica
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven buzë, buzë në sllovenisht, obala në shqip
buzë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

fisnik dalipi flamur cela