perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

cili në sllovenisht

Fjalë: cili (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (3): kaj, kateri, kdo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven cili, cili pica, cili eshte shteti me demokratik, cili eshte qellimi i jetes, cili eshte pseudonimi i profetit muhamed, cili eshte kryeqyteti i malajzis, cili në sllovenisht, kaj në shqip
cili në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

the çast of us tufë lulesh rebel ipa