perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në sllovenisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (3): soba, mir, prostor
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven dhomë, dhomë në sllovenisht, soba në shqip
dhomë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

bashkim ruseti punë dore facebook