perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në sllovenisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): dar, darilo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven dhuratë, dhuratë në sllovenisht, dar në shqip
dhuratë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

vesh me kominoshe vajtoj jeten time