perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dorë në sllovenisht

Fjalë: dorë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): roka
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven dorë, dorë në sllovenisht, roka në shqip
dorë në sllovenisht