perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në sllovenisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): drevo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në sllovenisht, drevo në shqip
dru në sllovenisht