perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në sllovenisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): predstava
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven ekspozitë, ekspozitë në sllovenisht, predstava në shqip
ekspozitë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

rrufe ne anglisht flamur pisli film