perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

figurë në sllovenisht

Fjalë: figurë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): slika
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven figurë, figurë në sllovenisht, slika në shqip
figurë në sllovenisht