perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flutur në sllovenisht

Fjalë: flutur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): metulj
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven flutur, flutur troshani, flutur suceava, flutur sorin, flutur gheorghe, flutur flutur per hava, flutur në sllovenisht, metulj në shqip
flutur në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

fetor hepaticus cirrhosis