perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fluturoj në sllovenisht

Fjalë: fluturoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): leteti
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven fluturoj, ganja fluturoj, fluturoj nje flutur, fluturoj ne fantazi, fluturoj ne enderr, fluturoj dallendyshja tekst, fluturoj në sllovenisht, leteti në shqip
fluturoj në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

foshnja vjell pluhur pjekje man city