perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në sllovenisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): nevihta, vihar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven furtunë, furtunë në sllovenisht, nevihta në shqip
furtunë në sllovenisht