perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fytyrë në sllovenisht

Fjalë: fytyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (3): usta, proti, obraz
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven fytyrë, fytyrë në sllovenisht, usta në shqip
fytyrë në sllovenisht