perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërmoj në sllovenisht

Fjalë: gërmoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): kopati
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven gërmoj, gërmoj në sllovenisht, kopati në shqip
gërmoj në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

fragment shader kap slap