perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në sllovenisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): napaka
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në sllovenisht, napaka në shqip
gabim në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

farrah fawcett hair sot news