perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në sllovenisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): prst
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven gisht, gisht në sllovenisht, prst në shqip
gisht në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

monument 10k bluaj fragoj letra