perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në sllovenisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): šestdeset
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në sllovenisht, šestdeset në shqip
gjashtëdhjetë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

lodh pathani dru hill songs në kohë