perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gojë në sllovenisht

Fjalë: gojë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): usta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven gojë, gojë në sllovenisht, usta në shqip
gojë në sllovenisht