perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në sllovenisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): žena, soproga
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në sllovenisht, žena në shqip
grua në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

bëj shaka vrimë e zezë ditor corp