perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në sllovenisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): ekipa, moštvo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në sllovenisht, ekipa në shqip
grup në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

gjellë recipe dobi layan diri