perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në sllovenisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): izgubiti, zamuditi
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në sllovenisht, izgubiti në shqip
humbas në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

edhe ne ket nat arredim shtepie