perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në sllovenisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): poseben
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në sllovenisht, poseben në shqip
individual në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

trung tam van son