perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në sllovenisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): ne
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në sllovenisht, ne në shqip
jo në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

google përkthyes dru fires