perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kërkesë në sllovenisht

Fjalë: kërkesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): naloga, zahteva
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven kërkesë, letër kërkesë, kërkesë zyrtare, kërkesë për viza-schengen, kërkesë për pushim, kërkesë për punësim, kërkesë në sllovenisht, naloga në shqip
kërkesë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

fitore rexhaj njoh litumbe merrjap