perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në sllovenisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): poglavar
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven kokë, kokë në sllovenisht, poglavar në shqip
kokë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

fe trisakti arij mousa