perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në sllovenisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): gumb, naglas
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven kopsë, kopsë në sllovenisht, gumb në shqip
kopsë në sllovenisht