perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krah në sllovenisht

Fjalë: krah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): roka, rama
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven krah, krath war droid, krah slomljenog kruga, krah resistors, krah razbijenog kruga, krah pule, krah në sllovenisht, roka në shqip
krah në sllovenisht