perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në sllovenisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): osnoven
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në sllovenisht, osnoven në shqip
kryesor në sllovenisht