perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lehtë në sllovenisht

Fjalë: lehtë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): lahek
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven lehtë, lehtë në sllovenisht, lahek në shqip
lehtë në sllovenisht