perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

leje në sllovenisht

Fjalë: leje (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): dovoljenje
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven leje, leje zhvillimore komplekse, leje qendrimi, leje qarkullimi nderkombetare, leje qarkullimi, leje ndertimi, leje në sllovenisht, dovoljenje në shqip
leje në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

ves harvard bosna kurriz