perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në sllovenisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): dovoliti, priznati
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven lejoj, lejoj në sllovenisht, dovoliti në shqip
lejoj në sllovenisht