perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në sllovenisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): veriga
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në sllovenisht, veriga në shqip
lidhje në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

çdo gjë