perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llup në sllovenisht

Fjalë: llup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): jesti
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven llup, llup poll, llum barrera, jimmy llup, gallup poll, gallup, llup në sllovenisht, jesti në shqip
llup në sllovenisht