perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në sllovenisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): igrati, delati
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në sllovenisht, igrati në shqip
luaj në sllovenisht