perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në sllovenisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): roža
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në sllovenisht, roža në shqip
lule në sllovenisht