perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në sllovenisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): sijajen, velik
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven madhështor, madhështor në sllovenisht, sijajen në shqip
madhështor në sllovenisht