perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në sllovenisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): nositi, ostati
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në sllovenisht, nositi në shqip
mbaj në sllovenisht