perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në sllovenisht

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): končati
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në sllovenisht, končati në shqip
mbaroj në sllovenisht