perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në sllovenisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): kraljica
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven mbretëreshë, mbretëreshë në sllovenisht, kraljica në shqip
mbretëreshë në sllovenisht