perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mot në sllovenisht

Fjalë: mot (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): vreme, leto
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven mot, mot the gioi, mot test, mot sot, mot ni, mot models, mot në sllovenisht, vreme në shqip
mot në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

bosh'tet arrij tuba ndeshje me dema