perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në sllovenisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): glasbenik
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në sllovenisht, glasbenik në shqip
muzikant në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

kërkoj pune fiji times