perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në sllovenisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): stavba, zgradba
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven ndërtesë, ndërtesë në sllovenisht, stavba në shqip
ndërtesë në sllovenisht