perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në sllovenisht

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): jutri
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në sllovenisht, jutri në shqip
nesër në sllovenisht