perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në sllovenisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): za
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në sllovenisht, za në shqip
ngase në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

syri i kaltër engjëll mbrojtës