perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në sllovenisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): številka, število
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven numër, numër në sllovenisht, številka në shqip
numër në sllovenisht