perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në sllovenisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): roka
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven pëllëmbë, pëllëmbë në sllovenisht, roka në shqip
pëllëmbë në sllovenisht