perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në sllovenisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): kratek, majhen
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në sllovenisht, kratek në shqip
pak në sllovenisht