perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në sllovenisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): plašč
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në sllovenisht, plašč në shqip
pallto në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

kudo sushi grusht ne rusi