perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pesëdhjetë në sllovenisht

Fjalë: pesëdhjetë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): petdeset
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven pesëdhjetë, pesëdhjetë nuanca të hirta, pesëdhjetë hijet e grisë, pesëdhjetë hijet e greit, pesëdhjetë në sllovenisht, petdeset në shqip
pesëdhjetë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

laj tsawb vaj liri kryqi i kuq patenta