perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në sllovenisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): trebuh
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven plëndës, plëndës në sllovenisht, trebuh në shqip
plëndës në sllovenisht